hakkımızda

AZEL, doğayı yaşamak için gerekli olan her şeyi, herkes için en kolay yolla edinilebilir yapmak için çalışmaktadır.

Sahip olduğu ve temsilciliğini yaptığı uluslararası markalarla, doğa sporları ve doğada yaşam konusunda ürünler tedarik edip dağıtmakta, eğitimler vermekte ve tur organizasyonları yapmaktadır.

AZEL, Türkiye ve çevresinin en güçlü doğa sporları networkü olan YABAN TV’nin tüm marka haklarına (merchandise) sahiptir.

 
YABAN STORE
YABAN STORE, YABAN markasıyla ürettiği ürünlerin yanı sıra, uluslararası bir çok markanın ürününü tedarik etmekte ve dağıtmaktadır. Türkiye, Azerbaycan, Bulgaristan ve Kıbrıs’ta açılmış olan YABANSTORE mağazalarının yanı sıra, yurtiçinde 300 satış noktasıyla faaliyet göstermekte ve bu noktaları artırmaya devam etmektedir.
www.yabanstore.com

 
YABAN AKADEMİ
YABAN AKADEMİ , Okçuluk, Atıcılık, Off-Road, Doğa Fotoğrafçılığı, Etik Avcılık, Amatör Balıkçılık, Dalış ve Binicilik başta olmak üzere tüm doğa hobileri konusuna eğitimler vermektedir.
www.yabanakademi.com

 
YABAN TUR
YABAN TUR, insanlara farklı doğa deneyimleri yaşatmak üzere kurulmuş olup, doğa ve macera turları düzenlemektedir.
www.yabantur.com

 
YABAN MAMA
YABAN KÖPEK MAMASI, Türkiye ve çevresindeki yaygın köpek ırkları, yaşam koşulları ve beslenme ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirilmiş “özel formül” ile üretilmektedir. Kullanıma girdiği andan itibaren büyük beğeni kazanan YABAN KÖPEK MAMASI, özel formülü, kalitesi ve tazeliği ile ithal mamalara karşı güçlü bir alternatif olmuştur.
www.yabanmama.com

Üreticiden bayiye tüm paydaşlar ve gönüllü kuruluşlarla işbirliği yapan AZEL, her kişiye en az bir doğa hobisi kazandırmak ve bu hobileri yaşamak için gerekli her şeyi sağlamak hedefiyle yoluna devam etmektedir.